Arşiv Taşımacılık

Kanguru Nakliyat profesyonel taşımacılık şirketi olarak siz değerli müşterilerimize sigorta şirketleri, muhasebe büroları, hastane, noterler gibi kurum ve özel şirketlerin arşiv taşımacılık alanında güvenli, hesaplı olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.

Arşiv nedir? Arşiv tüm dünya genelinde kurumların kişiler hakkında biriktirmiş olduğu bir takım belgelere denilmektedir. Gerçek ve tüzel kişilere ait bu tür belgeler yeri geldiği zaman bir bilgiye bakılacağı zaman oldukça ihtiyaç duymaktadır. Yazılı, görsel her türlü bilginin birikmiş olduğu arşiv depoları firma bünyemizde çalışan deneyimli eleman kadromuz ve yeni model araç filolarımız ile sizlere en hesaplı fiyatlar ile arşiv taşımacılığı alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Arşivler genel olarak iki bölüme ayrılır. Eski klasik arşivler ve yeni nesi modern arşivlerdir. Klasik eski tip arşiv dosyaları içerisinde Osmanlıca yazılmış olan eskiye ait belgeler ve veriler bulunur. Klasik yeni nesil arşivlerde ise iş yaşamının katmış olduğu gerçek ve tüzel kişilere ait bir takım belgelerin yer aldığı arşivlerdir.

Şirketimiz Kanguru Taşımacılık firması olarak her türlü arşivi bulunan hastane, okul, muhasebe büroları, hastane, noter ve devlet kurumlarına ait arşivlerin taşıma işlerini güvenli, hesaplı ve üstün titizlik kalitesi ile yapmaktadır.

Arşiv taşımacılığı hizmeti almaya karar verdiğiniz ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksper arşivinizi inceler. Yapılan inceleme ile kaç personel çalışacağı ve hangi boyutta taşıma araçlarına yer verileceğinin tespitini yapar. Verilecek olan hizmet hakkında detaylı bilgi firmamız tarafından verildikten sonra anlaşma sağlanır sözleşme kapsamında arşiv taşınma tarihi belirlenir.

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet

Kanguru Nakliyat yurdun her bölgesine şehiriçi ve şehirler arası hızlı, güvenilir ve zamanında taşıma hizmeti vermektedir.

Yeni Model Araç Filosu

Kapalı çelik kasalı yeni model araçlarımız ile eşyalarınız hiç bir zarar görmeden teslimat yerine sorunsuz ulaşımı yapılır.

K1-K3 Belgeli Taşımacılık

Ulaştırma bakanlığının bize vermiş olduğu k1 ve k3 yetki belgeleri ile yurdun her yerine yasal olarak hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Ambalaj ve Paketleme Sistemi

Avrupa standartlarında birinci sınıf kaliteli malzemeler ile eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engelliyoruz.