Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığında siz değerli müşterilerimize kurumsal taşıma talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için tüm çaba ve gayretli göstermekteyiz. Kullanmış olduğumuz banka taşımacılığı için gerekli ekipman ve donanımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Banka içinde bulunan tüm dosya ve klasörleriniz özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek taşınır. Bu işlemler yapılmadan önce özel numaralandırma verilerek oluşabilecek tüm karışıklığın önüne geçilmesi planlanır.

Banka taşımacılığı hizmetinde disiplin ve düzen oldukça önemlidir. Zaman ile yarışılır ve her yapılan işin kusursuzca geçmesi gerektiğinin bilincindeyizdir. Bu sebepten dolayı yeteri düzeyde eleman sayımız ve son model taşıma araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bankalardan gelen nakliye talebi öncesinde ücretsiz eksperimiz bankadaki taşınacak eşyaları inceler ve önceden bir çalışma programı hazırlar. Buradaki tespitin amacı taşınma gününde hiçbir sorunun oluşmaması bakımından yapılır. Böylelikle kısa zaman içerisinde banka yeni şubesine taşınılır ve zaman kazanmak adına iş kaybı olmaması için taşınma işiniz koordineli bir şekilde devam eder.

Taşıma sektöründe 20 yıldan daha fazla nakliyat tecrübesi ile müşterilerimize kurumsal olarak her alan içinde taşıma işlerinin en iyi şekilde yürütülmesi bakımından nakliye işlemleri kusursuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bankacılık sektöründe yer değişmesinin zor ve iş kaybının oldukça fazla olduğunun bilincindeyiz. Bu durumda firmamız tarafından verilecek hizmetler kusursuzca sağlanmaktadır. Bankamatik cihazların taşınması, arşiv dosyalarının nakliyesi, bilgisayar ve sunucuların taşınması, masa ve sandalyelerin nakliyesi gibi tüm taşıma işlerinde hızlı ve hesaplı çözümler üreterek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz olarak bankanızı ziyaret eden firma eksperimiz banka içerisinde bir taşıma programı yapar. Taşınma işiniz eksper tarafından etüt çalışması yaptıktan sonra yapılan nakliye çalışması beğenilirse sözleşme ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.

Taşınma gününde bankada çalışan görevliler işçiler ile muhatap olmaz sadece Kanguru Nakliyat firması çalışanı olan formen ile muhataptır.

Kanguru Nakliyat olarak banka içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde olacaktır.

-Banka ATM’leri taşınır.

-Bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, fax vb. cihazların tümü paketlenir.

-Kullanılan masa ve diğer gereçler paketlenerek taşınır.

-Para kasaları, para sayma makineleri paketlenir ve taşınır.

-Kullanılan dolaplar, tezgahlar demonte yapılarak taşınır ve kurumları yapılır.

-Eşya miktarına göre yeterli sayıdaki araçlarımız ile nakliye işlemi tamamlanır.

Kaliteli, güvenilir bir bankta taşımacılık hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet

Kanguru Nakliyat yurdun her bölgesine şehiriçi ve şehirler arası hızlı, güvenilir ve zamanında taşıma hizmeti vermektedir.

Yeni Model Araç Filosu

Kapalı çelik kasalı yeni model araçlarımız ile eşyalarınız hiç bir zarar görmeden teslimat yerine sorunsuz ulaşımı yapılır.

K1-K3 Belgeli Taşımacılık

Ulaştırma bakanlığının bize vermiş olduğu k1 ve k3 yetki belgeleri ile yurdun her yerine yasal olarak hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Ambalaj ve Paketleme Sistemi

Avrupa standartlarında birinci sınıf kaliteli malzemeler ile eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engelliyoruz.