Parsiyel Taşımacılık

Kanguru Nakliyat firması olarak tüm Türkiye’nin her iline parsiyel taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Yükünüzün ağırlığı, miktarı, boyutuna bakılmadan tam zamanında güvenilir olarak öz mal araç filomuz ile sizlere taşıma hizmetlerini sağlamaktayız.

Parsiyel eşya taşımacılığı bir diğer adı ile parça eşya taşımacılığı alanında araçlarımıza alınan yükler tüm Türkiye genelini dolaşmaktadır. Araçlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye’nin bir çok ilini ziyaret etmektedir. Normal bir taşınma ile aynı mantıkta hizmet veren parsiyel taşıma sistemi ile oldukça ekonomik olarak taşınabileceksiniz. Yüksek maliyetlerdeki çıkan taşımaları bir kenara bırakıp eğer müşterilerimizin eşyası miktar olarak fazla değil ise hesaplı fiyatlar üzerinde taşınabilir.

Parsiyel eşya taşımacılığı birden fazla müşterimize veya birden fazla yük yada eşyanın taşınmasına anlamına geldiğinden dolayı yükleriniz ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi veya boşaltılması esnasında karışıklık olabileceğini düşünebilirsiniz. Kanguru Nakliyat firması olarak yüklerinizi indireceğimiz yol güzergahları ile eşyaların sırasıyla indirilecek yük olarak araç içerisine yükleme yapmaktayız. Önceden hazırlanan eşya envanter listesine göre eşya boşaltma ve teslimatını yapmaktayız.

Parsiyel parça eşya taşımacılık konusunda Türkiye’de oldukça iddialı firmalar arasındayız. Yarım kamyonu doldurmayacak türdeki eşyalarınız Türkiye’deki her hangi bir noktaya sorunsuz olarak teslimatı yapmak bizim işimiz. Hafta içi her gün gerçekleşen paletli sistem taşımacılık seferlerinde parsiyel eşyalarınızı kapıdan alıyor, istenilen adrese teslim ediyoruz.

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet

Kanguru Nakliyat yurdun her bölgesine şehiriçi ve şehirler arası hızlı, güvenilir ve zamanında taşıma hizmeti vermektedir.

Yeni Model Araç Filosu

Kapalı çelik kasalı yeni model araçlarımız ile eşyalarınız hiç bir zarar görmeden teslimat yerine sorunsuz ulaşımı yapılır.

K1-K3 Belgeli Taşımacılık

Ulaştırma bakanlığının bize vermiş olduğu k1 ve k3 yetki belgeleri ile yurdun her yerine yasal olarak hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Ambalaj ve Paketleme Sistemi

Avrupa standartlarında birinci sınıf kaliteli malzemeler ile eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engelliyoruz.