Tekstil Taşımacılığı

Moda ve tekstil sektörünün günümüz koşullarında gelişim göstermesi ile taşıma ihtiyaçlarını getirmiştir. Tekstil sektörünün hızlı bir şekilde gelişmesi ile ürünlerin yeni yerlerine zamanında ulaşması, vitrinlerde yer alması için Kanguru Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize tam zamanında, güvenli ve hesaplı tekstil taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz.

Tekstil taşımacılığı alanında yeniden kazanılan lojistik kavramı sektörü yakından takip etmektedir. Pazarın ihtiyaçlarına cevap veren nakliyat şirketimiz deneyimli eleman kadromuz ve özel askı sistemli taşıma araçlarımız, ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermektedir.

Kanguru Nakliyat olarak tekstil sektöründe firmamızı neden tercih etmelisiniz?

1- Taşıma, yükleme ve boşaltma maliyetlerini en az düzeye indirmek, hızlı bir şekilde ürünlerinizin yeni yerini alması için.

2- Araçlarımız içinde bulunan askı sistemleri sayesinde elbiseler kirlenmeden, tozlanmadan ve kırışmadan yeni adresine sorunsuz ulaşması için.

3- En iyi ambalaj malzemeleri kullanılarak, tekstil ürünleri ambalaj koli malzemeleri arasında sorunsuz olarak taşınabilmesi için.

4- Firma bünyemiz görev alan kalite kontrol ekibimiz ile ürünlerin gerektiğinde hasar kontrol süreçlerinin yapılması ve tekstil ürünlerinin gideceği adrese zamanında ulaşılması için.

5- Son teknoloji sistemleri kullanarak ürün teslim süreçlerinde envanter sayımlarının yapılmasını sağlamak için firmamız tekstil taşımacılığı sektöründe tercih edebilirsiniz.

Tekstil taşımacılığı hizmetimizde son model çağa uygun özel askılı tekstil ürünleri taşıma araçlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. Gerekli olan alet ve ekipmanlar araçlarımıza yüklenebilir. Kumaş tekstil ürünleri, dikili tekstil ürünleri için liftli ağır tonajlı kapalı çelik kasa araçlarımız mevcuttur. Elbiselerin en iyi şekilde transfer edilebilmesi için araçlarımızda elbise askılı taşıma kutuları mevcuttur. 20 Yılı aşan deneyi ve tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline tekstil taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur.

Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmet

Kanguru Nakliyat yurdun her bölgesine şehiriçi ve şehirler arası hızlı, güvenilir ve zamanında taşıma hizmeti vermektedir.

Yeni Model Araç Filosu

Kapalı çelik kasalı yeni model araçlarımız ile eşyalarınız hiç bir zarar görmeden teslimat yerine sorunsuz ulaşımı yapılır.

K1-K3 Belgeli Taşımacılık

Ulaştırma bakanlığının bize vermiş olduğu k1 ve k3 yetki belgeleri ile yurdun her yerine yasal olarak hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Ambalaj ve Paketleme Sistemi

Avrupa standartlarında birinci sınıf kaliteli malzemeler ile eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engelliyoruz.